Kompleks avtomatlashtirish, dasturiy taʼminot
Kompaniyamiz dasturiy ta'minot bozorida analoglari mavjud bo'lmagan yoki mavjud analoglari narx va/yoki funksionallik bo'yicha mijozning talablariga javob bermaydigan ixtisoslashtirilgan dasturiy ta'minotni ishlab chiqadi va amalga oshiradi.
Umumiy ma'lumot
Ba'zan tashkilot faoliyatini avtomatlashtirishga kompleks yondashuv talab etiladi, jumladan, hisoblash uskunalari, operatsion tizimlar, ma'lumotlar bazasini boshqarish tizimlari, ularni o'rnatish, ishga tushirish va sozlash. Bunday holda, biz dasturiy ta'minot yoki apparat-dasturiy kompleksning asosiy va yordamchi komponentlarini etkazib berish bilan bog'liq barcha tashvishlarni o'z zimmamizga olamiz.
Ish sxemasi
1. Sizning arizangiz yoki oddiygina maxsus dasturiy ta'minotni (ehtimol ixtisoslashgan) amalga oshirish uchun yozma niyatingiz;
2. Bizning mutaxassislarimiz sizning vazifalaringizni aniqlashtirish uchun tezkor so'rov o'tkazadi va biz siz uchun tijorat taklifini tayyorlaymiz;
3. Shundan so'ng biz shartnoma tuzamiz;
4. Biz texnik shartlarni yozamiz. Bu yerda allaqachon vazifalar va talablarni aniqlashtirish, ularni rasmiylashtirish, muvofiqlashtirish va tasdiqlash uchun batafsil so'rov o'tkazilmoqda;
5. Texnik topshiriq asosida dasturiy yoki apparat-dasturiy ta’minot kompleksini ishlab chiqish, yetkazib berish, o‘rnatish va sozlash ishlari olib borilmoqda. Agar kerak bo'lsa, biz hujjatlarni qo'shimcha ishlab chiqish va tayyorlashni amalga oshiramiz. Biz bularning barchasini "Texnik ish loyihasi" deb ataymiz;
6. “Trial Operation” bosqichida mutaxassislaringiz maxsus dasturiy ta’minotni amalda sinab ko‘rishlari va uni takomillashtirish bo‘yicha o‘z mulohazalari va takliflarini berishlari mumkin;
7. Albatta, tugallangan ishni qabul qilish va dasturiy ta'minotni "Sanoat operatsiyasi" ga joriy etishning tantanali lahzasi keladi;

Программное обеспечение под ключ
Наша компания разрабатывает и внедряет специализированное программное обеспечение, аналогов которого не существует на рынке программного обеспечения или же существующие аналоги не удовлетворяют требованиям клиента по цене и/или функционалу.
Иногда требуется комплексный подход к автоматизации деятельности организации, включающий поставку вычислительного оборудования, операционных систем, систем управления базами данных, их монтаж, пусконаладку и настройку. В этом случае мы возьмем на себя все заботы по поставке основных и вспомогательных компонентов программного или программно-аппаратного комплекса.
Схема работы
1. Ваша заявка или просто письменное намерение на внедрение программного обеспечения (возможно специализированного) под заказ;
2. Наши специалисты проведут блиц-опрос для уточнения Ваших задач и мы подготовим коммерческое предложение для Вас;
3. После чего, заключаем Контракт;
4. Пишем Техническое задание. Здесь уже проводится более детальное обследование для выяснения задач и требований, их формализация, согласование и утверждение;
5. На основании Технического задания идет разработка, поставка, установка и настройка программного или программно-аппаратного комплекса. При необходимости, ведем дополнительную разработку и оформление документации. Всё это мы называем «Технорабочим проектом»;
6. На этапе «Опытной эксплуатации» Ваши специалисты могут опробовать заказное программное обеспечение на деле и дать свои замечания и предложения по его доработке;
7. Ну, и конечно же, наступает торжественный момент сдачи-приемки выполненных работ и ввод программного обеспечения в «Промышленную эксплуатацию»;