Yetkazib berish,tatbiq etish va tayer yechimlarni texnik qoʼllab-qoʼvvatlash
Bular bizning hamkorlarimiz tomonidan ishlab chiqilgan, tuzatilgan va uzoq vaqt davomida ishlayotgan dasturiy yoki apparat-dasturiy mahsulotlardir. Biz hamkorlarimizning har qanday platformalari va texnologiyalari asosida har qanday sohada keng turdagi yechimlarni taklif qila olamiz.
To'liq yechim quyidagilarni nazarda tutadi:
- Arxitektura va asosiy funksionallikni loyihalash va amalga oshirish zaruratisiz o'rnatish;
- oldindan o'rnatilgan maxsus dizayn sxemalari;
- sozlanishi mumkin bo'lgan funktsional komponentlarning haddan tashqari ko'pligidan foydalangan holda qisqa vaqt ichida asosiy sozlash;
- qo'shimcha tayyor modullarni qo'shish yoki ularni buyurtma asosida ishlab chiqish orqali funksionallikni oson kengaytirish;
- barcha professional vositalarni saqlash;
- Ham naturada, ham xizmat ko'rinishida yetkazib berish (SaaS).
Umumiy ma'lumot
Hech qachon amalga oshiruvchilarga muhtoj bo'lmaydigan tayyor yechim - bu utopiya. Tayyor yechim o'z-o'zidan amalga oshirilmaydi.
Bizning mutaxassislarimiz quyidagilarni amalga oshiradilar:
- talablarni shakllantirish (texnik shartlar);
- etkazib berish, o'rnatish va sozlash;
- agar kerak bo'lsa, modullar yoki komponentlarni o'zgartirish yoki ishlab chiqish;
- korxonangiz faoliyatiga yechimni joriy etish;
- kafolatli qo'llab-quvvatlash va texnik xizmat ko'rsatish.
Ish sxemasi
1. Sizning arizangiz yoki oddiygina yechimni taqdim etish uchun yozma niyat
2. Bizning mutaxassislarimiz sizning vazifalaringizni aniqlashtirish uchun tezkor so'rov o'tkazadi va biz siz uchun tijorat taklifini tayyorlaymiz.
3. Keyin biz shartnoma tuzamiz
4. Biz texnik shartlarni yozamiz. Bu erda vazifalar va talablarni aniqlashtirish, ularni rasmiylashtirish, muvofiqlashtirish va tasdiqlash uchun batafsilroq so'rov o'tkazilmoqda.
5. Texnik spetsifikatsiyalar asosida biz yetkazib beramiz, o'rnatamiz va sozlaymiz. Agar kerak bo'lsa, biz hujjatlarni qo'shimcha ishlab chiqish va tayyorlashni amalga oshiramiz. Bularning barchasini biz "Texnik ish loyihasi" deb ataymiz.
6. “Sinov operatsiyasi” bosqichida mutaxassislaringiz tayyor yechimni amalda sinab ko‘rishlari va uni optimallashtirish bo‘yicha o‘z mulohazalari va takliflarini berishlari mumkin.
7. Albatta, tugallangan ishni topshirish va qabul qilishning tantanali lahzasi va tayyor echimni "Sanoat ekspluatatsiyasi" ga kiritish keladi.

Поставка, внедрение и техническая поддержка готовых решений
Это разработанные, отлаженные и давно находящиеся в эксплуатации программные или аппаратно-программные продукты наших партнеров. Мы можем предложить широкий спектр решений в любой отрасли на базе любых платформ и технологий наших партнеров.
Готовое решение подразумевает следующее:
- Установка без необходимости проектирования и реализации архитектуры и базовых функциональных возможностей;
- Предустановленные настраиваемые макеты дизайна;
- Базовая настройка в короткие сроки, используя избыточное количество настраиваемых функциональных компонентов;
- Легкая расширяемость функциональности при добавлении дополнительных готовых модулей или их разработке под заказ;
- Сохранение всех профессиональных инструментов;
- Поставка как в «натуре», так и в виде сервиса (SaaS).
Готовое решение, которому никогда не понадобятся внедренцы – утопия. Готовое решение не умеет самовнедряться.
Наши специалисты возьмут на себя:
- формирование требований (техническое задание);
- поставку, установку и настройку;
- при необходимости, доработку или разработку модулей или компонентов;
- внедрение решения в деятельность Вашего предприятия;
- гарантийную поддержку и сопровождение.
Схема работы
1. Ваша заявка или просто письменное намерение на поставку решения
2. Наши специалисты проведут блиц-опрос для уточнения Ваших задач и мы подготовим коммерческое предложение для Вас
3. После чего заключаем контракт
4. Пишем Техническое задание. Здесь уже проводится более детальное обследование для выяснения задач и требований, их формализация, согласование и утверждение
5. На основании Технического задания мы занимаемся поставкой, установкой и настройкой. При необходимости, ведем дополнительную разработку и оформление документации. Всё это мы называем «Технорабочим проектом»
6. На этапе «Опытной эксплуатации» Ваши специалисты могут опробовать готовое решение на деле и дать свои замечания и предложения по его оптимизации
7. Ну, и конечно же, наступает торжественный момент сдачи-приемки выполненных работ и ввод готового решения в «Промышленную эксплуатацию»